Teksti suurus:
A A A

KL MäLK tublide tunnustamine

19.12.2017
18. detsembril toimus Männiku lasketiirus KL MäLK aastakoosolek ja kokkuvõtete tegemine.
18.12 toimus KL MäLK aastakoosolek ja kokkuvõtete tegemine, kus peeti meeles neid, kes on aasta jooksul saavutanud märkimisväärseid tulemusi. Vaata toimunud ürituse pilte SIIT.

Aasta jooksul on KL MäLK saavutanud Eesti meistrivõistlustel kokku 117 medalit. Nendest 34 kuld-, 45 hõbe- ja 38 pronksmedalit. Väike osa sellest on praktilisel laskmisel, mis on toonud tagasi 5 medalit.

Eesti karikavõistlustel on saavutatud 2017. aastal 6 esikoha karikat, 10 teise koha karikat, 5 kolmanda koha karikat. Suur osa laskuritest on Tallinna maleva liikmed.

Üle ühe aasta sai KL MäLK medalid kõigis vanuseklassides!

- C klassis 3 medalit
- B klassis 3 medalit
- Noorte klassis 7 medalit ja
- Juuniorite klassis 5 medalit
- Seenioride klass on konkurentsitult Eestis parim, sest paljudel kaitseliitlastel on võimalus käia igal ajal Männiku lasketiirus harjutamas igast relvad, mille järele soov on.
- Põhiklassis saime 13 võistkondlikku medalit, mis näitab, et üldine tase on suhteliselt kõrge. Põhiklassis saime veel 9 kuldmedalit, 15 hõbemedalit ja 16 pronksmedalit.

18.detsembril toimunud aastakoosolekul peeti meeles neid, kes on saavutanud märkimisväärseid tulemusi oma meisterlikkuse arengus. Kokku anti kätte tervelt 4 meistrimärki ning III, II, ja I klassi laskuri märke.

KL MäLK 2017. aasta parimateks loeti:

Parim laskur: Ljudmila Kortšagina
 
Parim juunior: Olivia-Stella Salm
 
Parim juunior: Janno Maivel
 
Parim noor: Sigrit Juhkam
 
Parim noor: Martin Vendelin
 
Üllataja: Raul Erk
 
Parim vabatahtlik treener: Heili Lepp


KL MäLK on teinud eduka aasta! Õnnitlused maleva poolt!