Teksti suurus:
A A A

Kutse Suure Tallinna Jõululaadale 15.-17.detsembril

08.12.2017
Sel aastal toimub kogupere jõulufestival Suur Tallinna Jõululaat 15. - 17. detsembril Tallinna Lauluväljakul
Kolmeks päevaks muudetakse Lauluväljak imeliseks jõulumaaks, kus saab sõita jõulurongiga, lugeda jõuluvanale salmi, mängida lastealal ja palju muud. Kohapeal kuuleb traditsioonilisi jõululaule tuntud Eesti esinejatelt ning saab soetada jõulu- ja kingikaupasid rohkem kui 200lt spetsiaalselt valitud kauplejalt.
 
Tavapääse laadale maksab 3€, kuid Kaitseliidu (kaitseliitlane, naiskodukaitse, kodutütar ja noorkotkas) töötajatele ja liikmetele on reedel, 15. detsembril sissepääs tasuta. Laupäeval ja pühapäeval on Kaitseliidu (kaitseliitlane, naiskodukaitse, kodutütar ja noorkotkas) töötajatele ja liikmetele pilet 1,5 eurot. Pakkumine kehtib ka kõikidele pereliikmetele.
 
NB! Soodustuse saamiseks peab sissepääsus näitama kehtivat töötõendit / liikmekaart või muu riigitöötaja tõendavat dokumenti.
 
Jõulud on kindlasti ka aeg, mil aidata neid, kes ise toime ei tule. Selleks, et võimalikult paljudele abivajajatele jõulurõõmu tuua, siis koostöös heategevusorganisatsioonidega on loodud kohapeale annetuse kast, kuhu võib tuua lasteriideid, mänguasju ja palju muud, mis kodus vedelema on jäänud või kasutust ei leia.
 
Rohkem infot koos kokkuvõtliku videoga möödunud aastast leiab ürituse KODULEHELT.