Teksti suurus:
A A A

Teletorni perepäev 20. augustil

09.08.2018
Tallinna Teletorn tähistab seitsmendat aastat Vabariigi taasiseseisvumise aastapäeva 20. augusti perepäevaga, mil Teletorni õuele oodatakse kõiki, keda huvitavad Eesti iseseisvuse taastamise sündmused ning riigi ja kodu kaitsmisega seonduv.
Perepäeva õueala tegevused on TASUTA!
20.08 toimub Teletorni perepäev, järjekordne võimalus tutvuda Tallinna maleva, noorkotkaste, kodutütarde, Naiskodukaitse ning meie koostööpartneritega.

Lisaks on võimalus uudistada militaartehnikat; proovida kätte airsoft lasketiirus; näha Kaitseliidu Tallinna maleva näidislahingut, PPA teenistuskoerte etteastet; tutvuda Kaitseressursside ameti, Eesti NATO Ühingu, Naabrivalve, Politsei- ja Piirivalveameti, noorkotkaste, kodutütarde, naiskodukaitsjatega; nautida head muusikat ja palju muud!

🎖 Militaartehnika väljanäitus - Teletorni õuel on esitletud Warriori soomuk, CV-90 ning PASI/Sisu soomuk, millega saab soovi korral lapsi sõidutada ning Vabadussõja-aegne soomusmasin Estonia.

🏥 Esmaabi ja päästeameti ala: Merepääste tutvustab VR-mängu abil mereohutuse reegleid. Politsei, kiirabi ja päästeamet tutvustavad huvilistele oma tööd ja vahendeid. Lisaks on avatud Tallinna Maleva Airsoft lasketiir. 

🍔 Toidutänav: Toitlustust pakuvad: Biteme (burgerid), Donuts (sõõrikud, jäätee), 3D Foodlab (burgerid) ja FoodAttack (burgerid). Jäätist müüvad kaks 2 Premia kioskit. Karastusjooke ning vett müüvad teletorni teenindajad kahest telgist.

🎈 Meisterdamine: Teletorni teise korruse rõdul toimuvad lastele meisterdamise töötoad kell 11.00 - 16.00

Perepäeva üldiseks eesmärgiks on kasvatada kõigis osalejates iseseisvust ja toimetuleku julgust erinevates keerulistes situatsioonides, olgu selleks siis elektrikatkestus või loodusõnnetus.

Ürituse ajakava: 
11.00 Teletorni perepäeva algus. Esineb KL Tallinna maleva orkester
12.00 KL Tallinna maleva näidislahing, veekahuri show
13.00 KL Tallinna maleva orkester
14.00 Droonide show; politseikoerte show
15.00 KL Tallinna maleva Bigbänd + Airi Allvee
16.00 KL Tallinna maleva näidislahing
17.00 Esineb Maarja-Liis Ilus

Kinosaalis:
12:00 Dolores Hoffmani dokfilm „Jagatud valgus“.
13:00 Dolores Hoffmani dokfilm „Jagatud valgus“.
14:00 Minikonverents "August 1991" - Aadu Jõgiaas
15:00 Dolores Hoffmani dokfilm „Jagatud valgus“.

Jälgi üritust Facebookis!


Tule ja veeda meiega tegus päev!