Teksti suurus:
A A A

Vandetõotus kodumaa sünnipäeval!

30.01.2018
Maleva liikmed on oodatud andma vandetõotust 24. veebruaril, kodumaa sünnipäeval, Tallinna maleva staabi ees!
Juba varsti tähistame me Eesti Vabariigi sajandat sünnipäeva. Igal aastal on olnud Kaitseliidu Tallinna maleval kombeks sünnipäeva alustada päiksetõusul lipuheiskamise tseremooniaga. Seejuures on Eesti Vabariigi aastapäeval saanud tavaks kaitseliitlastel anda kohustuslik vandetõotus (Kaitseliidu kodukorra § 7 lg 10).

Kodukorra mõttest tulenevalt ei pea vandetõotuse andmiseks olema sõdurioskuste baaskursus läbitud. Seega saavad sellel üritusel osaleda ka praegused ja tulevased SOK liikmed.

Mis saaks olla ilusam, kui seda teha oma kodumaa sünnipäeval Tallinna maleva staabi ees. Tulge andke oma vandetõotus kõige väärikamal moel.

Otseloomulikult on iga endast lugupidaval Tallinna maleva liikmel pühaks kohustuseks võtta võimalusel lipuheiskamise tseremooniast osa ja olla tunnistajaks meie kodumaa sünnipäeval lipu kerkimisele meie organisatsiooni staabi ees. Hetkel on tulemas ligi poolsada võitlejat, kellest pooled annavad vandetõotuse.

Et sünnipäevaüritust paremini korraldada, oleks hea, kui ürituse korraldajatel on ülevaade külaliste arvust. Eeltoodust tulenevalt palume edastada enda ja oma sõprade, sugulaste tulekust e-posti aadressile Indrek.eichekaitseliit.ee MHK 31. jaanuar 2018.